top of page
bitki Bitkiler

Gizlilik Politikamız

Su Polat Psikoloji Hizmetleri olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyor ve bunu sağlamak için çaba sarf ediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda açıklanmış ve bilginize sunulmuştur.

1-Kapsam

www.psysupolat.com web adresi (“Su Polat Psikoloji Hizmetleri” olarak anılacaktır), sizlerin (kısaca “danışan” olarak anılacaktır) yardıma ihtiyaç duyduğunuz konularda Uzman Psikolog Su Polat (kısaca “danışman” olarak anılacaktır) tarafından sağlanan psikoterapi hizmetlerine kolayca ulaşmanıza yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Hizmetlerimizi kullanmakla, bu Gizlilik Politikasının hüküm ve şartlarını kabul etmektesiniz. İş bu hizmet koşulları siteye erişiminiz ve hizmetleri kullanımınızla ilgili koşulları, kişisel bilgilerinizin nasıl kullanıldığını ve ne şekilde korunduğunu göstermektedir. Lütfen siteyi kullanmadan önce dikkatlice okuyunuz. Gizlilik sözleşmesinde değişiklik yapılması halinde değişiklikten sonra hizmetleri kullanmaya devam ettiğinizde, yeni koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

2-Hizmet

Site üzerinden verilen hizmetlere ulaşmak veya kullanmak için bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz istenebilir. Verilen bilgilerin doğruluğunu ve Su Polat Psikoloji Hizmetleri ile iletişimde bulunmak için sağladığınız iletişim kanallarının güvenliğini sağlamak danışanın sorumluluğundadır. Vermiş olduğunuz bilgiler gizlilik ve mesafeli satış sözleşmesinde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak ve üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Danışan, yayınladığı, gösterdiği, gönderdiği veya yüklediği tüm bilgi, video, fotoğraf, mesaj ve materyaller (içerik), e-mailler ya da hizmeti kullanarak paylaşabileceği tüm diğer içeriklerle ilgili tek ve doğrudan sorumlu sayılan kişidir. İş bu gizlilik politikasını onaylayarak, Su Polat Psikoloji Hizmetleri vasıtası ile hukuka aykırı, tehdit içeren, talep edilmemiş bilgi göndermeyeceğinizi, içerik göstermeyeceğinizi, e-mail ya da herhangi bir yolla listelenenleri iletmeyeceğinizi kabul etmiş olursunuz.

Video görüşmeleri Skype ya da Zoom uygulamaları üzerinden yapılacaktır. Her iki uygulamanın da kendi güvenlik ve gizlilik protokolleri mevcut olup, bunlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:
Skype: https://www.skype.com/tr/security/
Zoom: https://explore.zoom.us/en/trust/security/

3-Fikri Mülkiyet Hakları

Hizmet içeriğinin tamamı telif hakkı, patent, marka tescili ve fikri mülkiyet haklarına tabi yasalar doğrultusunda korunmaktadır. İş bu gizlilik politikasını kabul ederek, Su Polat Psikoloji Hizmetleri tarafından aksi ifade edilmedikçe sitedeki hizmetlerin ve içeriğin bir kısmını veya tamamını değiştirmeyeceğinizi, kopyalamayacağınızı, kiralamayacağınızı ve satmayacağınızı kabul etmiş olursunuz. Servisi kullanmaya uygun olduğunuz durumlarda, sadece sınırlı bir yetki ile ticari olmayan amaçlar doğrultusunda hizmetlere erişiminiz sağlanır. Bütün veri madenciliği, veri yakalama, benzeri veri toplama veya ayıklama metotlarının kullanımı kesinlikle yasaktır. Sitenin veya içeriğinin izin verilen kullanım amacı dışında değerlendirilmesi kesin olarak yasaktır.

4-Üçüncü Parti İçerikler ve Dış Bağlantılar

Su Polat Psikoloji Hizmetleri www.psysupolat.com web sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. Su Polat Psikoloji Hizmetleri bu linkler vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bu web sitesinden link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanımlarda, ilgili sitelere ait gizlilik sözleşmesi ve üyelik sözleşmesi geçerlidir.

Su Polat Psikoloji Hizmetleri üçüncü partiler veya danışanlar tarafından yayınlanan hiçbir içerikten sorumlu değildir. Ziyaretçiler bu içeriğin uygunluğu ve kullanılabilirliğini kendileri değerlendirmelidirler. Su Polat Psikoloji Hizmetleri paylaşılan hiçbir içerik üzerinde tarama yapmaz fakat Su Polat Psikoloji Hizmetleri ve yetkilendirilen ortaklarının kullanım koşullarına aykırı olan içeriği reddetme veya kaldırma hakkı saklıdır.

5-Ziyaretçiler Tarafından Yayınlanan İçerikler

Ziyaretçiler (danışan veya sadece site ziyaretçisi) site vasıtasıyla yayınladıkları içerik veya materyallerden doğrudan sorumludurlar. Ziyaretçiler kendi yaratmadıkları veya sahip olmadıkları hiçbir içeriği paylaşmamalıdırlar. www.psysupolat.com üzerinde içerik paylaşarak paylaşılan içeriğin şuan mevcut veya gelecekte geliştirilecek site operasyonları, reklam yada pazarlama faaliyetlerinde tüm şekil ve amaçlarda kullanılmasına izin verir. Su Polat Psikoloji Hizmetleri sizlerin her türlü yorumunuza ve önerinize açıktır, ancak ziyaretçilerinin yaptıkları tüm öneri ve yorumların üzerinde sınırsız özel ve ticari hakkını saklı tutar. Yorumu veya öneriyi yapan ziyaretçiyi bilgilendirme veya ödeme mecburiyeti olmadan bunları ticari amaçlar için kullanabilir.

6-Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

www.psysupolat.com sitesini herhangi bir kişisel bilgi vermeksizin ziyaret edebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi paylaşmayı seçerseniz Su Polat Psikoloji Hizmetleri için anonim bir kullanıcı olmaktan çıkarsınız. Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Gizlilik Politikasını kabul ederek kişisel bilgilerinizi paylaşmaya onay vermeniz halinde, saklanmasına da onay vermiş olursunuz. Su Polat Psikoterapi Hizmetlerinin aşağıdaki belirtilen kişisel bilgilerinizi toplayabileceğini ve güvenli bir biçimde saklayabileceğini kabul etmektesiniz:

– Elektronik posta adresi, adres/iletişim bilgileri

– Sitedeki faaliyetlerinize istinaden gerçekleşen işlemlere ilişkin bilgiler (randevu talebi, yorumlar, sizin kullanıcı hesabınıza bağlı olan tüm yorum ve içerikler gibi)

– Site üzerinden yapılan yazışmalar, geri bildirimler ve gönderilen mesajlar

– Bilgisayar/donanım ve bağlantı bilgileri, sayfa görüntüleme istatistikleri, sayfaya gelen ve gidilen trafik bilgileri, ad data/reklam yayınları ile ilgili veriler, IP adresleri ve standart web log bilgisi/standart web günlüğü bilgileri dahil, siteyi ziyaret etmenizden, hizmetleri kullanmanızdan, içerik ve reklamlarımız ile etkileşiminizden doğan diğer bilgiler

– Demografik veriler ve navigasyon verileri gibi diğer şirketlerden alınan bilgiler

– Üçüncü kişilerden sağlanan ek bilgiler

7-Sorumluluğun Sınırlandırılması 

Bu gizlilik sözleşmesiyle Su Polat Psikoloji Hizmetlerini doğrudan, dolaylı, genel veya özel, başka durumların sonucu olarak gelişebilecek olan kayıplarınızdan sorumlu olmadığını kabul etmiş olursunuz. Aşağıdaki durumlar da dâhil olmak üzere Su Polat Psikoloji Hizmetleri maddi veya manevi kayıplarınızdan sorumlu değildir:

  • Hizmeti kullanıp kullanamamanızdan kaynaklı kayıplarınız

  • Bilgilerinize veya hesabınıza yetkisiz erişim sonucunda ortaya çıkan durumlar

  • Hizmetle ilgili diğer her türlü durum

Genel

Gizlilik Politikasında yer alan koşulları her zaman değiştirilebiliriz. Sitenin gizlilik politikası ya da güvenliğiniz konusunda diğer tüm sorularınız için aşağıdaki adreslerden iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır.
info@psysupolat.com

Her üye işbu hizmeti kullanarak veya web sitesini ziyaret ederek, işbu gizlilik politikası hüküm ve şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

bottom of page